LID WORDEN VAN VAK?

Als je nieuwsgierig bent geworden en meer weten wilt over onze vereniging, neem dan contact op met de coördinator belangstellenden.

Bestuur

Voorzitter:

Pauline van der Vorst
voorzitter@vak98.nl
Telefoon: 06 18 33 13 44

 

Vicevoorzitter:

Jaap Hordijk

vicevoorzitter@vak98.nl
Telefoon: 06 34 01 84 38

 

Secretaris:

Johan Rozeboom

secretaris@vak98.nl
Telefoon:  06 83 40 25 34

Penningmeester:

Saskia Vogel
penningmeester@vak98.nl
Telefoon:  0499 39 74 14

 

Coördinator belangstellenden/weekendcoördinator:

Gerda Vergult
info@vak98.nl / weekend@vak98.nl
Telefoon:  06 57 28 37 02

 

Redactie VAK-blad (geen bestuur):

Trudy Lok
redactie@vak98.nl

Foto’s van VAK-evenementen

Gerda Vergult
foto@vak98.nl      Gebruik s.v.p. Wetransfer

Manager materiaal (geen bestuur)

Friedus Huising

klokkeriehuising@kpnmail.nl

 

NOG VRAGEN? We beantwoorden ze graag!
Voor meer informatie bel de coördinator belangstellenden:
06-57283702